• آیکون تلفن 00989131162720
برنامه مسابقات آزاد ملی  مهارت گل آرایی ایران – اصفهان – زمستان 98

برنامه مسابقات آزاد ملی مهارت گل آرایی ایران – اصفهان – زمستان 98

هدف از برگزاری مسابقات و مشوق ها برای شرکت کنندگان : شناسایی افراد مستعد برای شرکت در مسابقات بین المللی و جهانی _

 

مهلت ثبت نام : 5 دی ماه                                    مهلت استفاده از تخفیفات : 29 آذر

هدف  از برگزاری مسابقات و مشوق ها برای شرکت کنندگان

- شناسایی افراد مستعد برای شرکت در مسابقات بین المللی و جهانی .

- تشویق جوانان برای کسب مهارت گل آرایی و ارتقا کیفیت این شغل در سطح جامعه و در تراز بین المللی.

- برنامه ریزی برای اجرای همایش های بین المللی در جهت ارتقا روشهای آموزشی و نیز به روز کردن مهارت های گل آرایی در تراز بین المللی.


تصادفی نیست که بسیاری از صنایع و کسب و کار های  خلاق ، مسابقات را در زمینه هنرهای تزیینی در سطوح منطقه ای ، ملی و بین المللی ترتیب می دهند:این رقابت ها زمینه ای برای رشد و نوآوری است زیرا مردم برای کشف تکنیک های جدید ، سبک ها و استفاده از مواد به چالش کشیده می شوند. به همین جهت آموزشگاه گل آرایی پارسا با حمایت فعالان این بخش انجام مسابقات حرفه ای برای صنعت گل آرایی را جز اهداف اصلی خود قرار داده است.

روحیه نوآوری که از طریق مسابقات حرفه ای برانگیخته می شود ، برای بقای مشاغل ، به ویژه در زمان های دشوار اقتصادی ، از اهمیت بالایی برخوردار است. مسابقات قهرمانی وسیله مهمی برای ارتقاء کیفیت هنر گل آرایی و معرفی به عموم مردم بوده و همچنین فرصت مناسبی برای جوانانی است که آینده خودشان را در حرفه گل آرایی تجسم می کنند.

 

 

 

شرایط شرکت در مسابقات و جوایز

1­_ مسابقات طی 2 روز برگزار می گردد و شرکت برای عموم آزاد است.

2_ ورودیه مسابقات 300.000 تومان می باشد .

      2_1_ شرکت کنندگان در مسابقه که از سازمان آموزش فنی و حرفه ای  در زمینه گل آرایی باگل های طبیعی مدرک دریافت نموده اند و افرادی که عضو اتحادیه ها و صنوف گل فروشان در سراسر کشور می باشند از 20 درصد تخفیف هزینه ورودی  برخوردارخواهند شد.

      2_2_افراد زیر 19 سال از تخفیف 30درصد ، در پرداخت هزینه ورودی مسابقات برخوردار خواهند شد .

3_ مسابقه طی 4 مرحله ( آیتم ) به شرح زیر برنامه ریزی شده که جزئیات دقیق تر این مراحل یک هفته قبل از مسابقات به اطلاع شرکت کنندگان رسانده خواهد شد.

       3_1_ ساخت و ایجاد دسته گل عروس آبشاری

       3_2_ ساخت و ایجاد دسته گل هدیه ، گرد یا یک طرفه

       3_3_ساخت و ایجاد اکسسوری های عروس با گل طبیعی

      3_4_ ساخت و ایجاد سازه چهار وجهی  با گل  (سبد و سازه)

4_تهیه ابزار ، مواد و تجهیزات به عهده شرکت کننده می باشد _ شرکت کنندگان می توانند مواد مصرفی خود را با توجه به موارد اعلام شده و طرح های در نظر گرفته شده در روزهای قبل از مسابقه تهیه نمایند_ (خرید مواد و ابزار لازم با قیمت مناسب و تخفیفات ویژه از بازار بین المللی گل و گیاه سپاهان (محل برگزاری مسابقه) امکان پذیر می باشد.)

5_ شرکت کننده می تواند با برنامه ریزی قبلی بعد از ارزیابی کار توسط داوران از گلها و مواد مصرف شده در هر مرحله برای مرحله بعدی هم استفاده کند.

6_ برای شرکت کنندگان شهرستانی 2 شب اسکان مناسب در نظر گرفته شده است .( تماس بگیرید)

 


جوایز و مشوقهای در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان

1_نفرات اول تا سوم جوایز نقدی و دیپلم افتخار از طرف سازمان فنی و حرفه ای  دریافت می نمایند.

 (نفر اول  2.500.000 تومان _ نفر دوم 2.000.000 تومان _ نفر سوم 1.500.000 تومان)

2_ به نفرات چهارم تا دهم که حدنصاب حداقل 70 درصد امتیازات را کسب نمایند دیپلم افتخار از طرف سازمان فنی و حرفه ای اهدا خواهد شد. ضمنا به کلیه شرکت کنندگان در مسابقه گواهی حضور اهدا خواهد شد.

3_تمام نفراتی که بالا تر ازحد نصاب 70 درصد ازامتیازات را کسب نمایند برای دوره ی تکمیلی آموزشی دعوت شده و از 30 درصد تخفیف در پرداخت هزینه های این دوره  ازطرف آموزشگاه گل آرایی پارسا برخوردارخواهند شد .

4_ کلیه افرادی که حدنصاب 80 درصد از امتیازات را کسب نمایند برای شرکت در مسابقات بین المللی دعوت شده  و هماهنگی و برنامه ریزی برای انجام آموزش های  تکمیلی برای آنها به عمل خواهد آمد .

5_کلیه شرکت کنندگان در مسابقات با توجه به شرایطی که دارند،می توانند همکار آموزشی آموزشگاه گل آرایی پارسا باشند .

6_ شرکت کنندگان زیر 19 سال با دریافت حدنصاب امتیاز 50 ، برای شرکت در مسابقات جهانی مهارت دعوت شده و از 40 درصد تخفیف  در هزینه آموزشی آمادگی برای مسابقات انتخابی  از طرف آموزشگاه گل آرایی پارسا برخوردارخواهد شد.

7_ نفرات اول تا دهم برای اولین همایش آموزشی بین المللی که در تابستان سال 99 برگزارخواهد شد دعوت شده و از 50درصد تخفیف در پرداخت هزینه همایش از طرف آموزشگاه برخواردار خواهند شد .

8_ کلیه شرکت کنندگانی که حدنصاب 50 درصد از امتیازات را کسب نمایند برای همکاری در واحد های صنفی و نیز دستیاری در پروژه های گل آرایی به اتحادیه صنف گل فروشان معرفی می شوند .

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
مسابقات گل آرایی ایران

هدف از برگزاری مسابقات و مشوق ها برای شرکت کنندگان
- شناسایی افراد مستعد برای شرکت در مسابقات بین المللی و جهانی .
- تشویق جوانان برای کسب مهارت گل آرایی و ارتقا کیفیت این شغل در سطح جامعه و در تراز بین المللی